دانلود مرمت ابنیه تاریخیپاورپوینت درس مرمتپاورپوینت مرمت ابنیه تاریخیپروژه دانشجویی مرمتپروژه مرمت ابنیهپروژه مرمت ابنیه رایگانپروژه مرمت رایگاندانلود پروژه مرمتدانلود رایگان پروژه مرمتدانلود نمونه موردی و تطبیقی

دانلود پروژه مرمت خانه سرهنگ ایرج همراه با پلانها

دانلود پروژه مرمت

مرمت خانه سرهنگ ایرج

کد محصول: 10-1

بنای قدیمی و بسیار ارزشمند خانه سرهنگ ایرج در محله پامنار یکی از ارزشمند ترین ساختمان های موجود منطقه براساس نقشه حصار صفوی موسیو کرشیش، که اولین نقشه تهران براساس نفشه کشی علمی بوده است، این بنا به نام خانه میرزا آقا خان در محدوده زمینه  ای منسوب به میرزا آقاخان حک شده است.

مرمت خانه سرهنگ ایرج

در دوره بعدی طبق نقشه حصار ناصری عبدالغفار، این ملک به نام خانه میرزا زکی خان خوئی ثبت شده است که قدمتی بیش از صد سال دارد.

به دلیل دور بودن نسبی بنا نسبت به خیابان های اصلی و راههای سواره رو دسترسی به بنا از طریق راههای پیاده امکان پذیر است و کسانی که قصد دیدن بنا را دارند باید مسیر کوتاهی را پیاده در بافت بپیمایند.

مرمت خانه سرهنگ ایرج

این امر از دو حیث قابل بررسی است. از یک جهت دور بودن نسبت به خیابان اصلی باعت ایمن ماندن بنا از لرزش های بوجود آمده توسط اتومبیل ها می گردد ولی از طرف دیگر عدم دسترسی راحت و آسان به بنا باعث بوجود آوردن عوامل منفی زیادی برای بنا می گردد.

با توجه به بررسی های تاریخی انجام شده در منطقه حداقل قدمت پیش بینی شده برای  خانه سرهنگ ایرج 100سال است و به احتمال فراوان تاریخ ساخت بنا در طی سال های1285-1290شمسی بوده است.

مرمت خانه سرهنگ ایرج

به طور کلی کالبدی مجموعه به گونه ای است که دارای یک ورودی بسیار مهم درمرکز، یک مجموعه ساختمانی در شمال آن ویک فضای سبزبه عنوان تنفس وحیاط درجنوب می باشد. شکل مجموعه همان گونه که اشاره شد تخیل انسان رابه سمتی می برد که باورکنیم مجموعه حاضر باقی مانده ی  مجموعه ی کامل تر است که طی دوران گذشته تخریب شده وامروز تنها همین بخش حاضر در مقابل است.

مرمت خانه سرهنگ ایرج

تنها دسترسی به داخل مجموعه از ورودی بدنه غربی کوچه شمالی جنوبی سوفیا نیست. این ورودی فضای مربع شکل مفصل مانند است با سقفی تخت چهار ستون به شکل ستونهای دو تایی در طرفین و یک ورودی با قوس نیم دایره با تزئینات گچی روی آن. در فضای ورودی موصوف 2 در چوبی دو لنگه وجود دارد که در روبرو واقع شده در ضلع غربی فضای تقسیم به راهروی مستطیل شکل و از آنجا به حیاط اول راه دارد.

پس از پرداخت آنلاین لینک دانلود فایل همان لحظه به طور خودکار به ایمیل شما ارسال خواهد شد.
جهت آموزش خرید از سایت اینجا کلیک کنید.
——————————————————————————————————————-
نام محصول: دانلود پروژه مرمت خانه سرهنگ ایرج همراه با پلانها

فرمت فایل: پاورپوینت
تعداد صفحات: 60 اسلاید
حجم فایل: 8 مگابایت

قیمت قبلی: 160000 تومان

قابل پرداخت با کلیه کارت های بانکی

مرمت خانه سرهنگ ایرج

 

راهنمای خرید از سایت

همان طور که در تصویر راهنمای بالا ملاحظه می‌کنید خرید از سایت خانه معمار به راحتی و در 4 گام انجام می‌شود. قبل از هر کاری فایل پروژه، پایان نامه و یا مقاله مورد نظر خود را به کمک دسته‌بندی مطالب سایت و یا گزینه جستجو سایت پیدا کنید. پس از انتخاب محصول مورد مورد نظر خود، روی دکمه پرداخت آنلاین و دانلود محصول کلیک کنید تا محصول به سبد خرید شما اضافه شود و در صفحه باز شده اطلاعاتی که از شما خواسته شده به دقت و درستی وارد کنید (توجه داشته باشید که آدرس ایمیل خود را به‌صورت صحیح وارد کنید چون فایل مورد نظر به ایمیل شما ارسال می‌شود). پس از درج اطلاعات با کلیک کردن بر روی دکمه خرید به درگاه بانک هدایت می‌شوید و بالافاصله پس از پرداخت لینک دانلود محصول برای شما فعال میشود و به راحتی می‌توانید آن را دانلود کنید. همچنین لینک دانلود به ایمیلی که در سایت وارد کرده‌اید، ارسال می‌شود.

تذکر مهم: از گذاشتن www در ابتدای ایمیل جدا خوداری نمایید.

توجه!

عزیزانی که به هر دلیلی امکان پرداخت آنلاین از طریق سایت برای آنها میسر نیست و تمایل دارند از طریق کارت بانکی و دستگاه‌های خودپرداز، عملیات واریز وجه را انجام دهند، می‌توانند با شماره تلفن ما 09199882881 تماس حاصل نمایند تا شماره کارت سایت را دریافت نموده و با هماهنگی لازم با مدیریت سایت، پس از واریز وجه، فایل مورد نظر خود را دریافت کنند.

 دانلود پروژه مرمت

دانلود پروژه مرمت عمارت سرهنگ ایرج، پاورپوینت مرمت عمارت سرهنگ ایرج، پروژه کامل مرمت خانه سرهنگ ایرج، طرح مرمت و احیا عمارت رهنگ ایرج، پروژه درس مرمت، پروژه دانشجویی مرمت، پروژه مرمت ابنیه تهران، پاورپوینت رایگان مرمت ابنیه تهران، پاورپوینت رایگان مرمت ابنیه، دانلود رایگان پروژه مرمت، دانلود رایگان پاورپوینت مرمت

دانلود پروژه مرمت خانه سرهنگ ایرج

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا