پایان نامه معماری همراه با نقشهپایان نامه معماریپایان نامه معماری ارشدپایان نامه معماری کارشناسیدانلود پایان نامه معماری

دانلود کاملترین پروژه اتوکدی بیمارستان همراه با رساله

پروژه اتوکدی بیمارستان

پروژه کامل بیمارستان همراه با رساله

کد محصول: 26-2

در این مطلب خانه معمار، پروژه اتوکدی کامل بیمارستان همراه با رساله راخدمت شما عزیزان ارائه کرده است. در ادامه می توانبد مقدمه،  فهرست مطالب این پایان‌نامه معماری را مطالعه کنید. همچنین برای اشنایی شما عزیزان با این پروژه چند تصویر از فایل اتوکدی ارائه شده است.

پروژه کامل بیمارستان همراه با رساله

محتوی فایل

  • سایت پلان
  • پلان طبقات
  • 2 عدد برش
  • فایل سه بعدی در نرم افزار اسکچاپ
  • دو عدد پوستر با کیفیت
  • رساله (word)

پروژه کامل بیمارستان همراه با رساله

پروژه کامل بیمارستان همراه با رساله

مقدمه

  • در جوامع ، درمان توسط پزشک عمومی، اولین نقطه ارتباط بین مردم عادی وکارکنان مراکز بهداشت و درمان است. در گذشته ، پزشکان عمومی مردم را هم در خانه ها و هم  در مطبها می دیدند وتنها در موارد ضروری آنها به متخصصین مراجعه می کردند تا مراقبتهای لازم از آنها انجام شود . به هر حال، از زمانی که تمایل به تخصص گرایی در میان پزشکان مطرح شده، تحول سریعی به سوی مراکز طبی-تشخیصی که خدمات پزشکی گسترده ای انجام می دادند،به وجود آمده است. مزایای این کار برای بیماران عبارت بود از : کوتاه شدن زمان انتظار، احتمال بیشتر تشخیص بیماری و درمان بدون نیاز به مراجعه به پزشک دیگر . امتیازات آن برای پزشکان نیز عبارت بود از : ساعات کاری منظم، امکان تبادل اطلاعات واستفاده از تجربیات سایر پزشکان حرفه ای .در ساده ترین شکل یک مرکز پزشکی نیز ، کار به صورت گروهی انجام می شود .
  • سازمانهای پزشکی، خدمات درمانی ومراقبت از بیماران با طیف وسیعی از بیماریهای حاد ومزمن را ارائه می کنند.وسعت ونوع مراقبتهای پزشکی ممکن است متفاوت باشد بنابراین، شناخت دقیق آن لازم وضروری بنظر می رسد وبه همین دلیل است که بیمارستانها از نظر وجود بخشهای تخصصی ،مساحت آن وامکانات درمانی ومراقبتهای بهداشتی ،پیشگیری ،مراقبتهای پس از بیماری، معاینه(تشخیص)ودرمان،از نظر قدرت و امکانات مراقبتی واستانداردهای سطح بستری ورفاهی ،مراقبتهای روانی وفعالیتهای تحقیقاتی وآموزشی ،متفاوت اند.
  • اگر چه در گذشته ،بیمارستانها به صورت مراکز جراحی-پزشکی طراحی می شد،ولی امروزه تغییرات روز افزون وتوجه به شرایط رفاهی افراد بیشتر به چشم می خورد. در واقع، بیمارستانهای مدرن و جدیددر پی آنند که مانند یک هتل عمل کنند.زیرا ایجاد فضایی مناسب برای بستری ،بسیار مهمتر از طرحهایی بهداشتی غیر قابل انعطاف قبلی است. طول مدت بستری بیمار روز به روز کمتر می شود واتاقهای یک یا دو تخته بیشتر ترجیح داده می شود.(بویژه برای بیماران بخش ویژه) در چند سال اخیر ، تغییرات قابل توجهی در فضاهای عملکردی بیمارستانها ایجاد شده است .در طول سی سال گذشته ، نسبت فضاهای بستری از هفتاد درصد به چهل درصد کاهش یافته و فضاهای درمانی صد درصد افزایش یافته است . این روند را می توان ناشی از افزایش تقاضی برای مراقبتهای پزشکی ، تشخیص ودرمان دانست.

پروژه کامل بیمارستان همراه با رساله

پروژه کامل بیمارستان همراه با رساله

 

برای دانلود فهرست مطالب رساله معماری بیمارستان اینجا کلیک کنید.

 

پس از پرداخت آنلاین لینک دانلود فایل همان لحظه به طور خودکار به ایمیل شما ارسال خواهد شد.

جهت آموزش خرید از سایت اینجا کلیک کنید.

——————————————————————————————————————-

نام محصول: دانلود کاملترین پروژه اتوکدی بیمارستان همراه با رساله

فرمت فایل:  skp+dwg+word (اسکچاپ، اتوکد، ورد)

تعداد صفحات رساله: 142 صفحه

 

قیمت قبلی: 300000 تومان

 

قابل پرداخت با کلیه کارت های بانکی

رساله معماری بیمارستان، پروژه اتوکدی بیمارستان، مطالعات طراحی بیمارستان، پایان نامه معماری با موضوع بیمارستان، نما و برش بیمارستان، رندر و پوستر بیمارستان، فایل اتوکدی بیمارستان، رویت بیمارستان،

پروژه کامل بیمارستان همراه با رساله

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا