تحلیل پلان و نمونه موردی بیمارستاندانلود نمونه موردی مرکز درمانی و بیمارستاننمونه تطبیقی بیمارستان

دانلود پاورپوینت تحلیل مرکز پزشکی راش در شیکاگو همراه با پلانها و تصاویر

نمونه موردی بیمارستان خارجی

تحلیل پلان مرکز پزشکی راش در شیکاگو

کد محصول: 1-184

مرکز پزشکی دانشگاه New Hospital Tower Rush که توسط Perkins+Will طراحی شده است، بخشی از یک پروژه تحول در سراسر دانشگاه است که شامل یک ساختمان ارتوپدی، ساختار پارکینگ و سیستم های بارگیری و تحویل جدید نیز می شود. این بیمارستان 800000 فوت مربعی شامل 386 تخت بیمار همراه با امکانات تشخیصی و درمانی مانند بخش های جراحی، رادیولوژی و اورژانس است. این بیمارستان در مجاورت بزرگراه آیزنهاور (یک شریان اصلی تغذیه کننده منطقه مرکزی شیکاگو ) در شمال، خیابان اشلند در شرق و خیابان هریسون، خیابان داخلی اصلی پردیس راش، در جنوب واقع شده است.

تحلیل پلان مرکز پزشکی راش در شیکاگو

مفهوم سازمانی شامل یک پایه هفت طبقه مستطیل شکل است که شامل امکانات تشخیصی و درمانی جدید است که در بالای آن یک برج تخت منحنی پنج طبقه قرار دارد. این پایگاه به امکانات درمانی تشخیصی موجود متصل می شود تا یک پلت فرم مداخله ای پیوسته جدید ایجاد کند . بخشی از سطح زمین این پایگاه شامل یک بخش اورژانس است که به عنوان یک مرکز پیشرفته واکنش اضطراری برای شهر شیکاگو طراحی شده است. هندسه برج تخت، دید و نور طبیعی را برای اتاق بیماران به حداکثر می رساند و در عین حال محیطی را برای مراقبت های بهداشتی کارآمد و ایمن ایجاد می کند.

تحلیل پلان مرکز پزشکی راش در شیکاگو تحلیل پلان مرکز پزشکی راش در شیکاگو

انبوه و بیان معماری شمال، جنوب و شرق به شرایط مختلف اطراف پاسخ می دهد. ارتفاع شمالی ساده و در مقیاس بزرگ است، شبیه به آزادراه مجاور. ارتفاع شرقی در کنار ساختمان ارتوپدی برای ایجاد و تقویت بلوار ورودی جدید از اشلند کار می کند.

ارتفاع جنوبی، هندسه مستطیلی و منحنی برج پایه و تخت را به هم می‌پیوندد تا ساختمان را برای ارتباط با محیط بلوار ورودی کاهش دهد. تفاوت ارتفاع شمال و جنوب به سازماندهی داخلی پایگاه نیز پاسخ می دهد. ارتفاع شمالی ساده تر، پشت راهروهای ارتباطی کارکنان خانه را بیان می کند. نمای جنوبی لایه‌بندی‌تر و کوچک‌تر شامل عناصر عمومی پایه، مانند سالن‌ها و قسمت‌های انتظار است.

نمونه موردی بیمارستان 

پس از پرداخت آنلاین لینک دانلود فایل همان لحظه به طور خودکار به ایمیل شما ارسال خواهد شد.
جهت آموزش خرید از سایت اینجا کلیک کنید.
—————————————————————————————
نام محصول: پاورپوینت تحلیل مرکز پزشکی راش در شیکاگو همراه با پلانها و تصاویر

فرمت فایل: پاورپوینت 

تعداد صفحات: 50 اسلاید

حجم فایل: 3  مگابایت

 

قیمت قبلی: 100000 تومان

قابل پرداخت با کلیه کارت های بانکی

دانلود پاورپوینت تحلیل مرکز پزشکی راش در شیکاگو همراه با پلانها و تصاویر، دانلود پاورپوینت تحلیل مرکز پزشکی راش در شیکاگو همراه با پلانها و تصاویر، دانلود پاورپوینت تحلیل مرکز پزشکی راش در شیکاگو همراه با پلانها و تصاویر، دانلود پاورپوینت تحلیل مرکز پزشکی راش در شیکاگو همراه با پلانها و تصاویر

تحلیل پلان مرکز پزشکی راش در شیکاگو

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا