دانلود پروژه مرمتپاورپوینت درس مرمتپاورپوینت مرمت ابنیه تاریخیپروژه دانشجویی مرمتپروژه مرمت ابنیهپروژه مرمت ابنیه رایگانپروژه مرمت رایگاندانلود رایگان پروژه مرمتدانلود مرمت ابنیه تاریخیدانلود نمونه موردی و تطبیقی

دانلو پروژه مرمت خانه اخباری در کاشان همراه با پلانها و تصاویر

دانلود پروژه مرمت

پروژه مرمت خانه اخباری در کاشان

دانلو پروژه مرمت خانه اخباری در کاشان همراه با پلانها و تصاویر

کد محصول: 77-1

در این پروژه خانه معمار به تحلیل و بررسی مرمت خانه اخباری در کاشان پرداخته است. این پروژه در قالب 83 اسلاید پاورپوینت آماده شده است و در ادامه می توانید بخشی از آن را مطالعه کنید.

پروژه مرمت خانه اخباری در کاشان

نوع سوژه:

با توجه به اینکه سوژه موردنظر خانه ای تاریخی با سوابقی دردوران صفویه می باشد واز لحاظ تنوعات فضایی دارای فضاهای بسیار متنوع یک خانه تاریخی منطبق با الگوی خانه در اقلیم گرم وخشک می باشد قابلیت احیای بهتری نسبت به سوژه هایی نظیر آب انبار ،حمام و… را داراست ضمن این که خانه اخباری دارای تزئینات نفیسی می باشد بطورمثال آجرهای مهری ویا نقاشی های زیرتاق هاو…که ارزش بنارا افزون کرده است.

پروژه مرمت خانه اخباری در کاشان

موقعیت قرارگیری و همجواریها :

موقعیت خانه تاحدودی تحت تاثیر موقعیت محله دربافت تاریخی می باشد وهمانطور که درقبل ذکر شد محله سرسنگ موقعیت مناسبی با دیگر محلات داشته است.

ازجمله موقعیت های خانه اخباری همجوار بودن با تکیه محله سرسنگ می باشد می باشد . تکیه به صورت فضای باز درون محله ای با داشتن فضای رواق مانند در چند جبهه به عنوان مکان مذهبی برای محله محسوب می شود .

ازدیگر همجواریهای خانه اخباری  نزدیک بودن به خانه های تاریخی همچون خانه صالح وخانه جهان آرایی را می توان مثال زد.

پروژه مرمت خانه اخباری در کاشان

تاریخی

با توجه به آنچه در بخش شناخت بنا ذکر شد ارزش تاریخی خانه اخباری با داشتن قدمت دوران صفویه بسیار حائز اهمیت می باشد گرچه ارزش محله به چند سال پیش از احداث بنا مربوط می شود خانه اخباری در نوع خود به لحاظ تخریبات فراوان که گویای ارزش تاریخی بالای آن می باشد جزء دسته بناهای بسیار قدیمی برپای مانده می باشد.

 

پس از پرداخت آنلاین لینک دانلود فایل همان لحظه به طور خودکار به ایمیل شما ارسال خواهد شد.
جهت آموزش خرید از سایت اینجا کلیک کنید.
—————————————————————————————
نام محصول: دانلو پروژه مرمت خانه اخباری در کاشان همراه با پلانها و تصاویر

فرمت فایل: powerpoint
تعداد صفحات: 83اسلاید

حجم فایل: 6 مگابایت

قیمت قبلی: 160000 تومان

قابل پرداخت با کلیه کارت های بانکی

پروژه مرمت خانه اخباری در کاشان

دانلو پروژه مرمت خانه اخباری در کاشان همراه با پلانها و تصاویر

 

راهنمای خرید از سایت

همان طور که در تصویر راهنمای بالا ملاحظه می‌کنید خرید از سایت خانه معمار به راحتی و در 4 گام انجام می‌شود. قبل از هر کاری فایل پروژه، پایان نامه و یا مقاله مورد نظر خود را به کمک دسته‌بندی مطالب سایت و یا گزینه جستجو سایت پیدا کنید. پس از انتخاب محصول مورد مورد نظر خود، روی دکمه پرداخت آنلاین و دانلود محصول کلیک کنید تا محصول به سبد خرید شما اضافه شود و در صفحه باز شده اطلاعاتی که از شما خواسته شده به دقت و درستی وارد کنید (توجه داشته باشید که آدرس ایمیل خود را به‌صورت صحیح وارد کنید چون فایل مورد نظر به ایمیل شما ارسال می‌شود). پس از درج اطلاعات با کلیک کردن بر روی دکمه خرید به درگاه بانک هدایت می‌شوید و بالافاصله پس از پرداخت لینک دانلود محصول برای شما فعال میشود و به راحتی می‌توانید آن را دانلود کنید. همچنین لینک دانلود به ایمیلی که در سایت وارد کرده‌اید، ارسال می‌شود.

تذکر مهم: از گذاشتن www در ابتدای ایمیل جدا خوداری نمایید.

توجه!

عزیزانی که به هر دلیلی امکان پرداخت آنلاین از طریق سایت برای آنها میسر نیست و تمایل دارند از طریق کارت بانکی و دستگاه‌های خودپرداز، عملیات واریز وجه را انجام دهند، می‌توانند با شماره تلفن ما 09199882881 تماس حاصل نمایند تا شماره کارت سایت را دریافت نموده و با هماهنگی لازم با مدیریت سایت، پس از واریز وجه، فایل مورد نظر خود را دریافت کنند.

 دانلود پروژه مرمت

مرمت خانه اخباری در کاشان، پروژه مرمت، دانلود رایگان پروژه مرمت، پاورپوینت مرمت خانه اخباری، پروژه مرمت و احیا خانه اخباری کاشان، دانلود رایگان مرمت خانه اخبای کاشان، پروژه درس مرمت، پروژه دانشجویی مرمت، پاورپوینت رایگان مرمت ابنیه، پاورپوینت مرمت ابنیه، مرمت و آسیب شناسی خانه اخباری کاشان، آسیب شناسی خانه اخباری کاشان

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا