دانلود مرمت ابنیه تاریخیپاورپوینت درس مرمتپاورپوینت مرمت ابنیه تاریخیپروژه دانشجویی مرمتپروژه مرمت ابنیهپروژه مرمت ابنیه رایگانپروژه مرمت رایگاندانلود پروژه مرمتدانلود رایگان پروژه مرمتدانلود نمونه موردی و تطبیقی

دانلود پروژه مرمت عمارت مسعودیه همراه با پلانها و تصاویر

دانلود پروژه مرمت

پروژه مرمت عمارت مسعودیه

دانلود پروژه مرمت عمارت مسعودیه همراه با پلانها و تصاویر

کد محصول: 76-1

در این پروژه خانه معمار به تحلیل و بررسی مرمت عمارت مسعودیه پرداخته است. این پروژه در قالب 141 اسلاید پاورپوینت آماده شده است و در ادامه می توانید بخشی از آن را مطالعه کنید.

پروژه مرمت عمارت مسعودیه

آنچه که تحت نام عمارت تاریخی مسعودیه در محدوده میدان بهارستان  فعلی  وجود دارد، باقی مانده بخش غربی مجموعه ای بسیار بزرگتر است که به دستور مسعودمیرزا، فرزند ناصرالدین شاه قاجار درمیان باغی وسیع و درمحدوده باغات و بناهای نظامی بافت تاریخی محله دولت تهران ناصری ساخته شده بود. آنچه که می توان  از آن به عنوان ویژگی های کالبدی این اثر نام برد صرفا شامل معماری التقاطی دوره قاجار است و اما آن بخش از ویژگی ها و ارزش های اثر که حائز اهمیت است، ویژگی های محتوایی آن است.از آنجائیکه این مجموعه از میان تمام باغ_عمارت های زمان و محدوده خود تنها نمونه باقی مانده است، حفظ آنچه از ارزش هایش که بجا مانده و احیای آنچه از دست رفته مهم جلوه می کند.

پروژه مرمت عمارت مسعودیه

این عمارت یزرگ در طول زمان و به سبب کاربری هایی که به آن تحمیل شده دستخوش آسیب ها و تخریب ها زیادی شده است.تلاش هایی که جهت احیای این مجموعه تاریخی شروع شدند، بخاطر تغییرات صورت گرفته در بخش های مدیریتی و طرح های مرمتی هیچگاه به نتیجه نرسیدند و متاسفانه احیای ویژگی های محتوایی این اثر ارزشمند بهمراه بخش هایی از کالبد آن هیچگاه محقق نشد.

مجموعه پیش رو گام کوچکی بمنظور شناخت و برداشت از بنای دیوانخانه از مجموعه عمارت مسعودیه است.

پروژه مرمت عمارت مسعودیه

پس از پرداخت آنلاین لینک دانلود فایل همان لحظه به طور خودکار به ایمیل شما ارسال خواهد شد.
جهت آموزش خرید از سایت اینجا کلیک کنید.
—————————————————————————————
نام محصول: دانلود پروژه مرمت عمارت مسعودیه همراه با پلانها و تصاویر

فرمت فایل: powerpoint
تعداد صفحات: 141اسلاید

حجم فایل: 7 مگابایت

قیمت قبلی: 160000 تومان

قابل پرداخت با کلیه کارت های بانکی

پروژه مرمت عمارت مسعودیه

دانلود پروژه مرمت عمارت مسعودیه همراه با پلانها و تصاویر

 

راهنمای خرید از سایت

همان طور که در تصویر راهنمای بالا ملاحظه می‌کنید خرید از سایت خانه معمار به راحتی و در 4 گام انجام می‌شود. قبل از هر کاری فایل پروژه، پایان نامه و یا مقاله مورد نظر خود را به کمک دسته‌بندی مطالب سایت و یا گزینه جستجو سایت پیدا کنید. پس از انتخاب محصول مورد مورد نظر خود، روی دکمه پرداخت آنلاین و دانلود محصول کلیک کنید تا محصول به سبد خرید شما اضافه شود و در صفحه باز شده اطلاعاتی که از شما خواسته شده به دقت و درستی وارد کنید (توجه داشته باشید که آدرس ایمیل خود را به‌صورت صحیح وارد کنید چون فایل مورد نظر به ایمیل شما ارسال می‌شود). پس از درج اطلاعات با کلیک کردن بر روی دکمه خرید به درگاه بانک هدایت می‌شوید و بالافاصله پس از پرداخت لینک دانلود محصول برای شما فعال میشود و به راحتی می‌توانید آن را دانلود کنید. همچنین لینک دانلود به ایمیلی که در سایت وارد کرده‌اید، ارسال می‌شود.

تذکر مهم: از گذاشتن www در ابتدای ایمیل جدا خوداری نمایید.

توجه!

عزیزانی که به هر دلیلی امکان پرداخت آنلاین از طریق سایت برای آنها میسر نیست و تمایل دارند از طریق کارت بانکی و دستگاه‌های خودپرداز، عملیات واریز وجه را انجام دهند، می‌توانند با شماره تلفن ما 09199882881 تماس حاصل نمایند تا شماره کارت سایت را دریافت نموده و با هماهنگی لازم با مدیریت سایت، پس از واریز وجه، فایل مورد نظر خود را دریافت کنند.

 دانلود پروژه مرمت

پروژه مرمت، دانلود رایگان پروژه مرمت، پاورپوینت مرمت ابنیه، پاورپوینت مرمت ابنیه تهران، پروژه دانشجویی مرمت ابنیه، پاورپوینت عمارت مسعودیه،  مرمت عمارت مسعودیه، طرح مرمت و احیا عمارت مسعودیه، پلان عمارت مسعودیه، پروژه دانشجویی مرمت عمارت مسعودیه، پروژه کامل مرمت عمارت مسعودیه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا