پایان نامه معماری همراه با نقشهپایان نامه معماریپایان نامه معماری ارشدپایان نامه معماری کارشناسیپروژه اتوکدیدانلود پایان نامه معماری

دانلود رساله کامل باغ موزه گیاهان دارویی همراه با نقشه اتوکدی و رندر

دانلود پایان نامه معماری همراه با نقشه اتوکدی

رساله معماری باغ موزه

کد محصول: 16-2

در این مطلب خانه معمار، رساله معماری باغ موزه گیاهان دارویی را همراه با نقشه و 15 رندر حرفه‌ای  خدمت شما عزیزان ارائه کرده است. در ادامه می توانبد چکیده و فهرست مطالب این رساله معماری را مطالعه کنید.

رساله معماری باغ موزه

چکیده

باغ موزه ها محوطه های فرهنگی می باشند که به واسطه ی وجود عناصر و آثار شاخصی که در درون محوطه ی خودگنجانده اند دارای اهمیت زیادی می باشند و وظیفه دارند تا علاوه بر حفظ این منابع و جلوگیری از تخریب آنها، با تعریف فعالیت ها و مراکز مختلفی جهت بازدیدکنندگان، به وظایف تعریف شده یعنی آموزش، تفریح و کسب لذت دربازدید کننده جامه ی عمل بپوشاند. اما از آنجا که هر شئ تاریخی برای آنکه بتواند بر محیط زندگی امروز نقشی رنگین و فراتر از یک شئ موزه ای را ایفا نماید، باید در محیطی پویا و فعال قرار گیرد چراکه ادامه حیات و پویایی شهر در دوران معاصر ناگزیر از سازگاری و جوابگویی به نیازهای فرهنگی، اقتصادی و…. شهروند معاصر می باشد لذا هر چه میزان مشارکت بافت های تاریخی در فعالیت های جاری بیشتر باشد. امروزه موزه‌ها گرایش به برنامه‌ای پیچیده‌تر دارند و حیطه فعالیتشان انواع عملکردهارا در بر میگیرد. پیشرفت تکنولوژی، ایجاد تغییرات بنیادین محتوایی و مفهومی در موزه ها و ترویج معماری پایدار و معماری سبز، به ضرورت تغییر در اصول ساختاری، عملکردی و فضایی موزه‌ها منجر شده است. در این پژوهش علمی سعی برآن بوده تا به بررسی و تطبیق قواعد و معیارهای معماری پایدار با خصوصیات کالبدی و فضایی موزه پرداخته و با تجزیه و تحلیل یافته‌ها، به مجموعه‌ای از استراتژی‌ها و راهکارهای طراحی یک موزه سبز دست پیدا کنیم.

 

اهداف تحقیق

هدف اصلی :

گردآوری، حفظ و بهره‌وری معنوی با به نمایش گذاردن آثار مرتبط به آب و ایجاد ارتباط بین آنها در مجموعه ای با در نظر گرفتن مفاهیم توسعه پایدار.

اهداف فرعی:

  • آشنا نمودن مردم با این آثار با ارزش و بازدید از گالری ها با هدف ارتقا فرهنگ بازدید کنندگان.
  • استفاده از شیوه های جدید در به نمایش گذاشتن سیر استفاده از آب از گذشته تا کنون.
  • ایجاد عملکرد های جدید در محیط موزه به منظور جلوگیری از ایجاد(احساس)فضای خسته کننده و یکنواخت.
  • ایجاد مکانی آرام به وسیله صدای دلنشین جریان آب برای دوری از آلودگی های صوتی و استرس های شهری.
  • ایجاد یک مکان تفریحی در کنار موزه برای استراحت خانواده ها و گذراندن اوقات فراغت خود.

برای دانلود فهرست مطالب رساله معماری مجموعه سینمایی اینجا کلیک کنید.

 

پس از پرداخت آنلاین لینک دانلود فایل همان لحظه به طور خودکار به ایمیل شما ارسال خواهد شد.

جهت آموزش خرید از سایت اینجا کلیک کنید.

——————————————————————————————————————-

نام محصول: دانلود رساله باغ موزه گیاهان دارویی همراه با نقشه اتوکدی و رندر

فرمت فایل: ورد، اتوکد word, dwg+ رندر 

تعداد صفحات رساله: 200 صفحه

 

قیمت قبلی: 300000 تومان

 

قابل پرداخت با کلیه کارت های بانکی

دانلود پایان نامه معماری

 

راهنمای خرید رساله باغ موزه گیاهان دارویی همراه با نقشه اتوکدی و رندر

 

همان طور که در تصویر راهنمای بالا ملاحظه می‌کنید خرید از سایت خانه معمار به راحتی و در 4 گام انجام می‌شود. قبل از هر کاری فایل پروژه، پایان نامه و یا مقاله مورد نظر خود را به کمک دسته‌بندی مطالب سایت و یا گزینه جستجو سایت پیدا کنید. پس از انتخاب محصول مورد مورد نظر خود، روی دکمه پرداخت آنلاین و دانلود محصول کلیک کنید تا محصول به سبد خرید شما اضافه شود و در صفحه باز شده اطلاعاتی که از شما خواسته شده به دقت و درستی وارد کنید (توجه داشته باشید که آدرس ایمیل خود را به‌صورت صحیح وارد کنید چون فایل مورد نظر به ایمیل شما ارسال می‌شود). پس از درج اطلاعات با کلیک کردن بر روی دکمه خرید به درگاه بانک هدایت می‌شوید و بالافاصله پس از پرداخت لینک دانلود محصول برای شما فعال میشود و به راحتی می‌توانید آن را دانلود کنید. همچنین لینک دانلود به ایمیلی که در سایت وارد کرده‌اید، ارسال می‌شود.

تذکر مهم: از گذاشتن www در ابتدای ایمیل جدا خوداری نمایید.

رساله معماری باغ موزه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا