پروژه اتوکدیپایان نامه معماریپایان نامه معماری ارشدپایان نامه معماری کارشناسیپایان نامه معماری همراه با نقشه

دانلود پروژه اتوکدی کامل مجتمع تجاری همراه با رساله

پروژه اتوکدی مجتمع تجاری

پروژه اتوکدی کامل مجتمع تجاری

رساله معماری مجتمع تجاری

کد محصول: 48-2

در این مطلب خانه معمار، پروژه اتوکدی کامل مجتمع تجاری را همراه با رساله خدمت شما عزیزان ارائه کرده است. در ادامه می توانید چکیده و فهرست مطالب این پایان‌نامه معماری را مطالعه کنید.

پروژه اتوکدی کامل مجتمع تجاری

امکانات پروژه:

  • فایل اتوکد مجتمع تجاری
  • 12 عدد رندر
  • رساله کامل با فرمت word

چکیده

وجود فضاهاى گوناگون در بازار هاى سنتى را شاید بتوان يكى از دلايل غناى معمارى بازار ها به شمار اورد.فضاهاى گوناگونى مانند سرا ، تيمچه ،راسته و … هر كدام بر فعاليتهاى متنوعى كه در اين گونه فضاها صورت مى پذيرد دلالت دارند افزون بر آن ،فضاها و بناهایی كه در كنار بازار جاى دارند همانند مدرسه ، مسجد و … سبب گرديده است كه بازارها به مثابه قلب تپنده شهرهاى تاريخى عمل كند.

آن چه مراكز خريد ، پاساژها ودیگر اماكن تجارى جديد را از بازار متمايز مى كند نبود فضاها و مكان هاى غير تجارى در اين مراكز است ٠ مطالعات جامعه شناسی و روان شناسى بسيارى در كشورهاى توسعه ياقته درخصوص رفتار مراجعه كنندكان به مراكز خريد و پاساژها صورت گرفته است . نتيجه اين مطالعات بيانگر اين موضوع است كه بسيارى از مراجعه كنندگان اساسا براى خريد كردن به اين گونه مراكز مراجعه نمی كنند وانگیزه ها و اهداف متفاوتي براى استفاده از چنين فضاهايى براى مراجعه كنندگان وجود دارد.

مسأله قابل توجه ديگر اين است كه امروزه با افزايش ساخت و سازهای بلند مرتبه ، سيماى شهر كنونی به صورت همجوارى بناهاى بلندمرتبه و بدون روح كه بعضا توسط مسیری خشك و آسفالته به نام خيابان به هم وصل مى شوند در آمده است اين در حالى است كه با توجه به فشارهای روانى و روزمره نياز به فضاهايى براى برقرارى ارتباط ميان انسان و طبيعت ، انسان و انسان ، گذراندن اوقات فراغتو تجربه ى فضاهاى تفريحى بيشتر احساس مى شود. چنين فضاها در مراكز تجارى سنتى معمولا مشهود بوده است ولى در حال حاضر مفهوم آن هابسيار كم رنگ شده است. از سويى ديگر در دنياى مدرن امروزبا مطرح شدن تامين نيازهاى آدمى در حداقل زمان ، نياز به فضاهاى چند عملكردى با هدف رفع توامان نيازهاى مادى و معنوى شهروندان كاملامحسوس است.

لذا در ارائه ى اين پروژه سعى شده با توجه به مطالب ذكر شده به طراحى يك مجتمع تجارى – تفريحى پرداخته شود.

 

دانلود پایان نامه معماری

برای دانلود فهرست مطالب رساله معماری مجتمع تجاری اینجا کلیک کنید.

 

پس از پرداخت آنلاین لینک دانلود فایل همان لحظه به طور خودکار به ایمیل شما ارسال خواهد شد.

جهت آموزش خرید از سایت اینجا کلیک کنید.

——————————————————————————————————————-

نام محصول: پروژه اتوکدی مجتمع تجاری همراه با رساله

فرمت فایل:  dwg+word

تعداد صفحات رساله: 145صفحه

 

قیمت قبلی: 150000 تومان

 

قابل پرداخت با کلیه کارت های بانکی

 

رساله معماری مجتمع تجاری، پلان اتوکدی مجتمع تجاری، فایل رویت مجتمع تجاری، فایل اتوکدی مجتمع تجاری،  نقشه اتوکدی مجتمع تجاری، رساله معماری آماده مجتمع تجاری، دیاگرام مجتمع تجاری، پروژه رویتمجتمع تجاری

پروژه اتوکدی کامل مجتمع تجاری

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دکمه بازگشت به بالا