پایان نامه معماریپایان نامه معماری کارشناسیپایان نامه معماری همراه با نقشه

دانلود رساله معماری فرهنگسرا ادیان همراه با نقشه‌های اتوکدی

رساله معماری فرهنگسرا

دانلود رساله معماری فرهنگسرا ادیان

پروژه اتوکدی فرهنگسرا ادیان

کد محصول: 51-2

در این مطلب خانه معمار، رساله معماری فرهنگسرا ادیان همراه با فایل اتوکد، رویت و پوستر را خدمت شما عزیزان ارائه کرده است. در ادامه می توانید بخشی از مطالب و فهرست مطالب این پایان‌نامه معماری را مطالعه کنید.

طراحی فرهنگسرای ادیان در تهران موضوع این رساله است که اهداف زیر را در بر‌دارد: افزایش شناخت و آگاهی نسبت به ادیان مختلف موجود در ایران، ایجاد ارتباط میان ادیان و فرهنگ‌های مختلف موجود در ایران، افزایش احترام و ادراک میان ادیان مختلف، میسر ساختن همزیستی مسالمت آمیز پیروان ادیان مختلف و ایجاد فضایی برای تفکر و اندیشه که پایه و اساس هر دینی است. گفتگوی ادیان نقش مهمی در برقراری صلح و امنیت جهانی دارد، هدف از گفتگوی ادیان آشنایی پیروان ادیان مختلف با یکدیگر برای رسیدن به وجوه اشتراک و برقراری صلح است. با وجود اختلاف نظرهایی که ادیان مختلف با یکدیگر دارند اما هنگامی که صحبت از گفتگو و صلح است اختلافات فراموش می شود، در این راستا در مرحله اول می بایست ادیان مختلف یکدیگر را بشناسند که این شناخت در برقراری رابطه و گفتگوی مطلوب کمک می کند. تمام ادیان به گفتگو تأکید داشته و آن را یک امر پسندیده می دانند، گفتگوی صلح آمیز به ادیان کمک می کند تا با انجام آن و با توجه به اهداف مشترکی که در متون مقدس خود دارند و همه آنها به آن اتفاق نظر دارند، گفتگو را به عنوان عاملی برای برقراری صلح و آرامش امری مقدس و مطلوب تلقی کنند.”بعد از بررسی سایت و ویژگی‌های آن به گرد‌آوری اسناد پرداخته شد و در این زمینه با مراجعه به کتابخانه، انجمن‌ها‌ی دینی و استفاده از اینترنت اطلاعات مورد نظر گردآوری شد. با مطالعات و بررسی‌های انجام شده، کانسپت پروژه در نظر گرفته شد و با مطالعه بر روی سایت، الگوی باغ ایرانی نیز به عنوان ایده مطرح شد که به آلترناتیو‌ هایی برای طرح و انتخاب نهایی منتهی شد. نهایتاً طراحی پروژه با در نظرگرفتن ویژگی‌های ادیان و پتانسیل‌ها و شرایط خاص سایت، بررسی پروژه‌های مشابه و تأکید بر مباحث و اصول زیبایی شناختی معماری به نتیجه رسید.

دانلود پایان نامه معماری

برای دانلود فهرست مطالب رساله معماری فرهنگسرا ادیان اینجا کلیک کنید.

 

پس از پرداخت آنلاین لینک دانلود فایل همان لحظه به طور خودکار به ایمیل شما ارسال خواهد شد.

جهت آموزش خرید از سایت اینجا کلیک کنید.

——————————————————————————————————————-

نام محصول: دانلود رساله معماری فرهنگسرا ادیان همراه با نقشه‌های اتوکدی

فرمت فایل:  rvt+dwg+word

تعداد صفحات رساله: 185 صفحه

 

قیمت قبلی: 150000 تومان

 

قابل پرداخت با کلیه کارت های بانکی

 

رساله معماری فرهنگسرا ادیان، پلان اتوکدی فرهنگسرا ادیان، فایل رویت فرهنگسرا، فایل اتوکدی دانشکده ، نقشه اتوکدی فرهنگسرا، رساله معماری آماده فرهنگسرا، دیاگرام فرهنگسرا، پروژه رویت فرهنگسرا

دانلود رساله معماری فرهنگسرا ادیان

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دکمه بازگشت به بالا