پایان نامه معماری همراه با نقشهپایان نامه معماریپایان نامه معماری ارشدپایان نامه معماری کارشناسی

دانلود رساله طراحی مرکز فرهنگی اندیشه و کتاب همراه با تصاویر سه بعدی و نقشه‌های اتوکدی

دانلود رساله معماری فرهنگسرا

دانلود رساله معماری مرکز فرهنگی

کد محصول: 33-2

در این مطلب خانه معمار، رساله طراحی مرکز فرهنگی اندیشه و کتاب همراه با تصاویر سه بعدی و نقشه‌های اتوکدی را خدمت شما عزیزان ارائه کرده است. در ادامه می توانبد چکیده و فهرست مطالب این پایان‌نامه معماری را مطالعه کنید.

محتوی پروژه

  • رساله با فرمت word (قابل ویرایش)
  • 5 تصویر سه بعدی
  • فایل اتوکد کامل

 

دانلود رساله معماری مرکز فرهنگی

چکیده:

جامعه انسانی در برگیرنده انسان ها و میراث بشری است. تعامل انسان ها فرهنگ را در محیط پدید می آورد که به طور مداوم تکامل می یابد. مطالعه تاریخ تکامل فرهنگی در گذشته نشان می دهد که به دنبال انقلاب صنعتی تغییرات عمده ای در کل ساختار نظام اجتماعی – فرهنگی جامعه بشری رخ داده است. جهان در چند قدمی انقلاب بزرگ دیگری به نام انقلاب اطلاع رسانی قرار دارد که تاثیر بنیادین آن بسیار بیشتر از انقلاب صنعتی بوده است.

انقلاب اطلاع رسانی را می توان برای بیان فرهنگ ها و اندیشه ها به کار گرفت. استفاده صحیح و مناسب از این فناوری ها،سطح فرهنگ را مختلف ارتقا می بخشد و از میان برداشتن فواصل فیزیکی میان ملل و اقوام مختلف، امکان بیان و شناخت فرهنگ ها را هموار ساخته است. به کارگیری این فناوری ها در کتابخانه های امروزی شیوه های سنتی اشاعه اطلاعات فرهنگی را دچار تغییر و تحولات اساسی کرده و دستاوردهای نوینی را برای ارتقاي سطح تعاملات فرهنگی در سراسر جهان به ارمغان آورده است.

   باتوجه به مسایل کلی مطرح شده در باب فرهنگ و عواملی نظیر روابط انسانی، آموزش و پرورش، ارزش های فرهنگی گذشته و محیط زیست به این نتیجه می رسیم که جهت ارتقای فرهنگ بایستی اولا به حفظ ارزش های فرهنگی گذشته و با توجه به موضوع به طور اخص به معماری گذشته با دید احترام نگاه و در مرحله بعد حفظ معماری گذشته و الگوبرداری از آنها و پس از آن ایجاد یک رابطه قوی با مسایل روز و تکنولوژی پیشرفته به یک معماری متناسب با فرهنگ روز ایرانی دست یابیم که در این بین مساله آموزش و روابط انسانی از موضوعاتی است که می تواند ارتباط مستقیم با بهره گیری از معماری گذشته و اساتید و معماران قدیمی دانسته باشد که با حفظ ارزش های فرهنگی و زیست محیطی همراه است.

بنابراین جهت ساخت و ایجاد یک فضای فرهنگی مناسب ابتدا بایستی درصدد دستیابی به فرهنگ غنی ایرانی باشیم چرا که فرهنگ، سازنده محیط زیست است و محیط ما شکل دهنده فرهنگ جامعه.

دانلود رساله معماری مرکز فرهنگی

دانلود پایان نامه معماری

برای دانلود فهرست مطالب رساله طراحی مرکز فرهنگی اندیشه و کتاب اینجا کلیک کنید.

 

پس از پرداخت آنلاین لینک دانلود فایل همان لحظه به طور خودکار به ایمیل شما ارسال خواهد شد.

جهت آموزش خرید از سایت اینجا کلیک کنید.

——————————————————————————————————————-

نام محصول: دانلود رساله طراحی مرکز فرهنگی اندیشه و کتاب همراه با تصاویر سه بعدی و نقشه‌های اتوکدی

فرمت فایل:  word+dwg (ورد+ اتوکد + عکس) 

تعداد صفحات رساله: 220 صفحه

 

قیمت قبلی: 200000 تومان

 

قابل پرداخت با کلیه کارت های بانکی

 

دانلود رساله معماری مرکز فرهنگی

 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دکمه بازگشت به بالا